انواع تابلو راهنما
Created by arcageraphy on 1400/08/27 04:14:31 ب.ظ

انواع تابلو راهنما را در اینجا باهم میبینیم.

تابلو راهنما یکی از انواع تابلویی است که بیشترین کاربرد آن در داخل ساختمان است تا بیرون از ساختمان اداری و فروشگاهها است.در مکانهای بزرگ اداری-تجاری ،بیمارستان ها و فرودگاهها برای اینکه افراد داخل ساختمان راه خود را گم نکنند، و براحتی طبقات مختلف را پیدا کنند، این تابلو راهنما نصب می شود.  شما در نظر بگیرید وارد ساختمان اداری و بزرگی شدید، و اطلاعی از اینکه کدام طبقه مربوط به چه بخشی است را نمی دانید، اول این چیز پرسیدن از افراد داخل سالن است،ولی ممکن است آنها اطلاعات کافی نداشته باشند،در نتیجه نصب درست این تابلوها به شما جهت پیدا کردن طبقه موردنظر کمک خواهد کرد.

تابلو راهنمای طبقات

تابلو راهنمای طبقات را می توان براحتی در هرکجای ساختمان نصب کرد، معمولا تابلوی راهنمای طبقات یک تابلو مستطیل شکل می باشد،که در طبقه همکف ساختمان نصب می شود، و تمام طبقات را می توان بصورت یکجا دید.

تابلو راهنمای مسیر

گاهی علاوه بر تابلوی راهنمای طبقات اداری ، تابلوهایی بعنوان تابلوهای مسیر در وسط راهرو رو نصب می شود، از این تابلوها بیشتر در بیمارستان ها برای مجزا کردن واحدهای بیمارستانی استفاده می شود، بطور مثال با چسباندن برچسب های قرمز افراد را از طبقه همکف به آزمایشگاه هدایت می کنند. بدین صورت جلو هرج ومرج و تردد افراد گرفته می شود.

انواع تابلو راهنما

  • تابلو آویز : قیمت تابلو آویز راهنما به نسبت بقیه تابلو ها ارزان تر و شیک تر می باشد.آن را می توان در ابعاد مختلف طراحی و در هر قسمت نصب نمود.
  • تابلو راهنمای عمودی : اگر بدنبال تابلو برای راهنمای طیقات می گردید،این تابلو گزینه مناسبی است.
  • تابلو رومیزی : کاربردهای این تابلو بسیار بالا و متنوع است،مثل معرفی اشخاص در ادارات،معرفی سمت آنها،ساعت حضور آنها

تابلو راهنما ادارات

جنس تابلو راهنما

مواد تشکیل دهنده و جنس  تابلو راهنما می تواند از انواع چوب، پلکسی گلاس، پلاستیک، آلومینیوم و استیل باشد. تابلو راهنمای دیواری پلکسی گلاس یکی از پرکاربردترین انواع تابلوها بوده که می توان آن را براحتی شست و تمییز نمود.

قیمت تابلو راهنمای طبقات:

قیمت تابلو راهنمای طبقات در شرکت آرکا گرافی بسیار مقرون به صرفه بوده، شما می توانید با کمترین قیم ممکن این تابلو را برای اداره خود تهییه نمایید.


تابلو راهنما یکی از انواع تابلویی است که بیشترین کاربرد آن در داخل ساختمان است تا بیرون از ساختمان اداری و فروشگاهها است.در مکانهای بزرگ اداری-تجاری ،بیمارستان ها و فرودگاهها برای اینکه افراد داخل ساختمان راه خود را گم نکنند، و براحتی طبقات مختلف را پیدا کنند، این تابلو راهنما نصب می شود.  شما در نظر بگیری

print
rating The comment feature is locked by administrator.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای آرکا گرفی محفوظ است