تابلو استیل چرا می تواند انتخاب مناسبی برای کسب و کار تجارت شما باشد؟
Created by arcageraphy on 1400/08/27 04:11:51 ب.ظ

تابلو استیل چرا می تواند انتخاب مناسبی برای کسب و کار تجارت شما باشد؟

آنچه که این فلز را در مقایسه با سایر مواد متفاوت می کند ، توانایی مقاومت در برابر آب نمک می باشد. تابلو استیل همراه نور پس زمینه LED نیز می تواند برای تابلو مغازه ارائه شود. این حروف استیل فوق العاده محکم و بادوام هستند. نور پس زمینه آن درخششی را می دهد که در طول روز دیده می شود اما در شب باعث برجسته شدن آن می شود.یعنی تابلو شما حالت سه بعدی خاصی را به نمایش می گذارد. آرک گرافی می تواند برای درست کردن تابلویی از جنس استیل انتخاب مناسبی باشد چرا که  ما طراحانی داریم که کنار شما ایستاده اند ، و براحتی هر ایده که دارید را بر روی تابلو مغازه اجرا می کند.اگر شما ایده ای دارید می توانید با ما تماس بگیرید و نمونه هایی را که می خواهید تابلو از روی آنها ساخه شود را ارائه دهید .

فولاد ضد زنگ یا استیل یک نوع تابلو بسیار محبوب برای سر درب خانه ها و مغازه ها می باشد. تمام حروف و آرم های فولاد ضد زنگ بدون پوشش پلی اورتان شفاف تهیه می شوند. آلیاژ C304 تحت اکثر شرایط جوی آب و هوایی لکه دار نخواهد شد. در مواردی که حروف و تابلوهای استیل یا  فولاد ضد زنگ در محیط های آب نمکی نصب می شود ، آلیاژ 316 مقاومت در برابر خوردگی و لک شدن بهتری از خود نشان می دهند. آرک گرافی تابلوهای استیل  و فولادی ضد زنگ براق و مرغوب تولید می کند.

تابلو استیل| تابلو استیل سردر مغازه

فولاد ضد زنگ نوع 304 از نوع آستنیتی فولاد ضد زنگ سری T 300 است. حداقل 18٪ کروم و 8٪ نیکل همراه با حداکثر 08/0٪ کربن دارد. به عنوان آلیاژ آستنیتی کروم-نیکل تعریف می شود. برش تابلو استیل از طریق واتر­جت و لیزر که وسیله ای برای برش ابر آلیاژها بوده و به کمک فشار بالای آب، انجام می‌گیرد.

اندازه

اگر اندازه تابلو خود را ندارید ، لطفاً سایز مکانی را که می خواهید نصب کنید به ما اطلاع دهید و ما مناسب ترین اندازه را به شما توصیه خواهیم کرد.

مواد

مواد بکار رفته در فضای بسته: فولاد ضد زنگ با درجه 201

مواد بکار رفته  در فضای باز: فولاد ضد زنگ درجه 304

طرح

اگر طرحی دارید ، لطفا طرح های خود را در قالب مانند AI ، CDR ، PSD ، PNG را در اختیار ما قرار دهید.اگر نه طراحان ما برای کمک به شما در خدمتتان هستند.

تجهیزات جانبی

الگوی نصب ، پیچ های نصب

تابلوهای استیل از جنس استنلس استیل بسیار صیقلی ، حروف استیل کروم ، اکریلیک ، برنج یا آلومینیوم فوق العاده به نظر می رسند و به هر کسب و کاری کلاس خاص خود را می بخشند.در تصویر زیر یک تابلو از جنس استنلس استیل آینه ای با نصب ایستاده و نور داخلی نئون وجود دارد که به تابلو ما جذابیت فوق العاده داده است.


آنچه که این فلز را در مقایسه با سایر مواد متفاوت می کند ، توانایی مقاومت در برابر آب نمک می باشد. تابلو استیل همراه نور پس زمینه LED نیز می تواند برای تابلو مغازه ارائه ش

print
rating The comment feature is locked by administrator.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای آرکا گرفی محفوظ است