تابلو چلنیوم چیست؟
Created by arcageraphy on 1400/08/27 04:03:41 ب.ظ

تابلو چلنیوم چیست؟

تابلوهای چلنیوم معمولا از آلومینیوم تشکیل شده است، بدلیل انحنای خاص حروف چلنیوم راحت می توان آن را خم کرد . ماهیت انعطاف پذیر چلنیوم یک کاربرد همه کاره را در فضای عمومی مختلف ارائه می دهد

تابلو چلنیوم یک طرح گرافیکی سه بعدی با ساختار منحصر به فرد و روشنایی جداگانه است. به عبارت ساده تر ، هر حرف کانال در حقیقت یک حرف جدا و منحصر به فرد است.که دارای روشنایی خاص می باشد.

هدف انتخاب تابلو چلنیوم چیست؟

هدف اصلی انتخاب تابلو چلنیوم،انتتخاب یک صفحه پس زمینه قوی و مناسب تهیه یک رنگ زمینه با کنتراست قوی برای یک تابلو چلنیوم است. به عنوان مثال ، مجموعه ای از حروف چلنیوم هنگام نصب روی سطحی که درجه رنگی بالاتری از خود حروف برجسته داشته باشند ، می تواند بسیار موثرتر باشد.

اجزا حروف چلنیوم چیست؟

حروف چلنیوم از روی حرف،لبه حرف و سطح عمقی حرف تشکیل شده است،بطور کلی عمقی که به چلنیوم برای برجسته کردن حروف می دهیم،رنگ ثابتی به رنگ استیل و نقره ای دارد،ولی رنگ های قرمز و سبز نیز در  بازار موجود می باشد.

پشت و جلو کار تابلو چلنیوم از پلکسی و پلکسی گلاس تشکیل شده است. که رنگ های متفاوت طلایی ،نقره ای و ... را دارا می باشند

تابلو چلنیوم طلایی

نوردهی تابلو چلنیوم چگونه است؟

معمولا داخل حروف چلنیوم نورهای ظریف ال سی دی را قرار می دهند که باعث جذابیت بیشتر این تابلو می شود،شما تابلو بدون نور را در نظر بگیرید،در شب اصلا درخشش چشم گیری نخواهند داشت.

بعضی از حروف چلنیوم،دارای سطح سوراخ سوراخ می باشند،که این نیز جذابیت خاصی را برای حروف چلنیوم بدنبال خواهند داشت.


print
rating The comment feature is locked by administrator.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای آرکا گرفی محفوظ است