Best Way To Grow Your Brand

تابلو لایت باکس

در حقیقت تابلو های مستطیل یا مربع شکل با نور LED هستند و یک دید عالی تبلیغاتی 24 ساعته در هفت روز هفته را برای تبلیغات شما فراهم می کنند. تابلوهای لایت باکس معمولاً در نشان دادن لوگو مغازه یا فروشگاه تجاری مورد استفاده قرار می گیرند و راهی عالی برای تبلیغ نام و نشان تجاری شما هستند.

معمولاً جنس مورد استفاده در این تابلوها برای استفاده در فضای باز طوری طراحی شده است که از ترکیبی از مواد آلومینیوم و اکریلیک یا لکسان درست شده است. این مواد بکار رفته در این تابلو با دوام و از نظر بصری جذاب هستند ، و آنها را به یک ابزار تبلیغاتی ایده آل تبدیل می کند.

انواع لایت باکس

شرک آرک گرافی می تواند هر شکل یا اندازه را که نیاز کسب و کار شماست را ارائه دهد. اشکال استاندارد تابلوهای لایت ، مانند مستطیل ها ، دایره ها می توانند به اندازه نیاز شما کوچک یا بزرگ تهییه شوند. آرک گرافی این تضمین را می دهد که در بهترین مواد را برای استفاده در صفحه نمایش تابلو خود استفاده می کنیم.

لایت باکس در فضای باز

جعبه های روشن یا همان تابلو ها معمولاً در فضای باز مستقر می شوند. تابلوهای لایت باکس بقدری خیره کننده و جذاب هستند. که قعطا چشم عابران پیاده و رهگذران را به خود جذب می کند. تابلوهای لایت بزرگ به عابران پیاده اجازه می دهند اطلاعات را با جزئیات مشاهده کنند. با این حال ، تابلوهای لایت کوچک جعبه نور به همان اندازه کارآمد هستند. به عنوان مثال ، یک رستوران می تواند از یک صفحه نمایشگر روشنایی یا لایت باکس در فضای باز استفاده کند که ساعات کار ، منو و شاید غذای ویژه رستوران را نیز نشان دهد. خوبی این تابلوها این است که دارای علائم دو طرفه است،و می توان در هر در طرف یک تبلیغ مجزا قرار داد.

لایت باکس های داخلی

لایت باکس های داخلی کمتر از مدل های فضای باز رایج هستند اما در حال گسترش هستند. از آنها اغلب برای تابلوهای راهنما استفاده می شوند ، با کمک این تابلوها ، اعتماد به نفس مشتری را افزایش خواهید داد. یک علامت پیکان به علاوه متن بر روی آن ، به عنوان مثال "این راه به بخش تختخواب و تختخواب ما" ، می تواند تفاوت بین خرید یا کنار گذاشتن جستجو را ایجاد کند.

نمونه تابلو لایت باکس

تابلو لایت باکس

تابلو لایت باکس

تابلو لایت باکس

تابلو لایت باکس

تابلو لایت باکس

تابلو لایت باکس

تابلو لایت باکس

تابلو لایت باکس

تابلو لایت باکس

تابلو لایت باکس چلنیوم

تابلو لایت باکس چلنیوم در حقیقت از حروف چلنیوم بر روی تابلو لایت باکس تشکیل شده است و یک برق 12 ولتی برای تابلو کافی است، این نوع تابلو معولا جزوء تابلوهای معرفی می باشد. تابلو هایی که بر روی سر در ساختمان پزشکان و مطب پزشکان قرار داده می شود، تابلو لایت باکس چلنیوم می باشد.

این تابلو ها ضد آب هستند و در برابر گرما و سرما مقاومت بالایی دارند، پس براحتی می شود آنها را بیرون و در محیط خارجی نصب نمود. همچنین از تابلو برای استفاده در محیط داخلی نیز استفاده می شود.

مزیت های تابلو لایت باکس چیست؟

تبلیغات بدون وقفه انجام دهید

اگر تبلیغ مناسب رمز موفقیت باشد ، تبلیغات درخشان موثرترین راه برای دستیابی به آن است. حتی در هنگام شب که محل کار شما تعطیل است ، لایت باکس ها در فضای باز به تبلیغ برند شما برای هر کسی که در آن اطراف است ادامه می دهند. پس شما یک تبلیغات کننده مجانی خواهید داشت.علائمت های روشن برای هر محل کار ، مردم را به سمت محل کار شما هر 24 ساعت شبانه روز جذب می کند. هنگامی که آنها لوگو مغازه شما را می بینند ، به طور خودکار در طول روز شروع به یادآوری نام مغازه شما نیز می کنند.

لایت باکس سبک باعث ایجاد کنجکاوی در افراد می شود. هر روز ممکن است هزاران نفر از کنار تابلو شما عبور کنند و بخواهند بدانند که به کدام مغازه تعلق دارد. تابلو لایت یک روش ساده برای تبلیغ برند شما و جلب مشتری های بالقوه است.

تصویر خیره کننده ای را برای مشتری بگذارید.

مشتری شما قبل از ورود به مغازه شما باید با چشم خود خرید کند. این یک جمله کلیدی است.اگر ظاهر بیرونی شرکت شما چندان جذاب نباشد ، مردم حتی به این فکر نمی رسند، که به داخل مغازه شما بیایند، و از محصولات یا خدمات شما را استفاده کنند. بنابراین ، به تابلو مغازه قابل توجه نیاز دارید تا تأثیر خوبی بر مشتریان بالقوه خود بگذارد. هیچ تابلویی بغیر از لایت باکس در این زمینه اثر بسزایی نخواهد داشت.

تابلو های کاملاً تفکر شده می تواند به انتقال احساسات درست مانند دوستی ، حرفه ای بودن و اعتماد به نفس به مشتری کمک کند.

چرا تابلو لایت باکس چلنیوم انتخاب مفیدی است؟

نصب آسان و سریع

تابلو لایت باکس به قدری سبک می باشد، که براحتی در هر جا نصب می شود.

مدت زمان طولانی عمر

جنس تابلو لایت باکس به گونه ای است که در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم است.

مصرف برق کم

تابلو لایت باکس مصرف برق پاینی دارد و می تواند یه انتخاب درست باشد برای کسانی که هزینه مهم است

ضد آب بودن

با توجه به تنوع آب و هوایی ایران ، تابلو لایت باکس می تواند ماندگاری طولانی داشته باشد

ابعاد تابلو لایت باکس

ابعاد انتخابی تابلو لایت باکس دقیقا به جایگاهی که شما قرار است در آن تبلیغات را انجام دهید بستگی دارد، مثلا لایت باکس بزرگ بسیار مناسب محیط های بیرونی است،مثلا پل های هوایی انتخاب مناسبی برای قرار دادن تابلو لایت باکس شما می باشد، چرا که هم ارتفاع مناسبی دارند و هم فضای کافی دارند. بنابراین با انتخاب هوشمندانه یک طرح لایت باکس به تبلیغات خود کمک کنید.

بطور کلی ابعاد لایت باکس یک تعداد کلی می باشد:

  • (40×30) سانتی متر برای فایل های چاپی (31×21)
  • (60×45) سانتی‌متر برای فایل های چاپی (51×36)
  • (90×60) سانتی متر برای فایل های چاپی (81×51)،
  • (120×80) سانتی‌متر برای فایل های چاپی(111×71) و ... است.
  • در حقیقت میزان فایل چاپی باید از قاب تابلو لایت باکس کوچکتر باشد. تا در آن براحتی جا بگیرد و جذاب تر شود.

نور تابلو لایت باکس

بطور کلی سه روش برای روشن نگه داشتن تابلو لایت باکس وجود دارد: نور لبه، نور پس‌زمینه و نور جانبی:

روشنایی لبه تابلو لایت با استفاده از اکریلیک درجه نوری ایجاد می شود که دارای الگوی نقطه ای با الگوریتم کنترل شده است که با لیزر بر روی سطح حک شده است. هنگامی که نور از اکریلیک عبور می کند، نور توسط نقاط حکاکی شده جذب می شود و در نتیجه توزیع نور بهینه در کل صفحه نمایش می شود.

نور پس زمینه متداول ترین روش برای ایجاد نور در این تابلو می باشد. لایت‌باکس‌های دارای نور پس‌زمینه با انواع گزینه‌های LED شروع به روشنایی می کنند.

تابلو  لایت باکس چیست؟

تابلو لایت باکس در کجاها بیشتر مورد استفاده قرار ...

چرا تابلو لایت باکس گرد برای ک...

چرا تابلو لایت باکس گرد برای کافه مفید است؟ ...

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای آرکا گرفی محفوظ است