تابلو راهنما
تابلو راهنما
تابلو راهنما
تابلو راهنما
تابلو راهنما
Best Way To Grow Your Brand

تابلو راهنما

تابلو راهنما یکی از انواع تابلویی است که بیشترین کاربرد آن در داخل ساختمان است تا بیرون از ساختمان اداری و فروشگاهها است.در مکانهای بزرگ اداری-تجاری ،بیمارستان ها و فرودگاهها برای اینکه افراد داخل ساختمان راه خود را گم نکنند، و براحتی طبقات مختلف را پیدا کنند، این تابلو راهنما نصب می شود. شما در نظر بگیرید وارد ساختمان اداری و بزرگی شدید، و اطلاعی از اینکه کدام طبقه مربوط به چه بخشی است را نمی دانید، اول این چیز پرسیدن از افراد داخل سالن است،ولی ممکن است آنها اطلاعات کافی نداشته باشند،در نتیجه نصب درست این تابلوها به شما جهت پیدا کردن طبقه موردنظر کمک خواهد کرد.

تابلوهای اطلاع رسانی سر در اتاق ها:

تابلو اتاق استراحت

تابلوهای قسمت پذیرش بیمارستان

تابلوهای اتاق عمل

تابلو راهنما اتاق ها

وقتی وارد اداره و یا بیمارستان و حتی هتل می شود، وجود تابلو راهنما اتاق ها یکی از ملزومات محیط های اداری می باشد، چرا که هم افراد را از سردرگمی نجات می دهد و هم نشان می دهد درون اتاق چه کارمندی نشسته است.

نمونه تابلو راهنما

تابلو راهنما

تابلو راهنما

تابلو راهنما

تابلو راهنما

تابلو راهنما

تابلو راهنما

تابلو راهنما

تابلو راهنما

تابلو راهنما

تابلو راهنما

تابلو راهنما

تابلو راهنما

تابلو راهنما

تابلو راهنما

تابلو راهنما

تابلو راهنما

تابلو راهنما

تابلو راهنما

جنس تابلو راهنما اتاق ها:

معمولا از دو جنس این تابلو راهنما اتاق ها تشکیل شده است،برای نوشته های روی تابلو از جنس مولتی استایل استفاده می کنند و نوشته ها روی این تابلو حک می شود .و سپس مولتی استایل روی پلکسی گلاس نصب می شود.

تابلو راهنمای طبقات

تابلو راهنمای طبقات را می توان براحتی در هرکجای ساختمان نصب کرد، معمولا تابلوی راهنمای طبقات یک تابلو مستطیل شکل می باشد،که در طبقه همکف ساختمان نصب می شود، و تمام طبقات را می توان بصورت یکجا دید.

مسیریابی آسان

با وجود تابلو راهنما مسیر یابی آسان و بی درسر می باشد

نظم دهی اداره

تصور کنید بدون نظم و وجود تابلو راهنما افراد چقد درون راهروها سرگردان بودند

جذابیت اتاق

اگر به دنبال هارمونی زیبایی برای طراحی اتاق داشته باشید، با انتخاب تابلو راهنما مناسب این کار را انجام دهید.

تابلو راهنما

تابلو راهنمای مسیر

گاهی علاوه بر تابلوی راهنمای طبقات اداری ، تابلوهایی بعنوان تابلوهای مسیر در وسط راهرو رو نصب می شود، از این تابلوها بیشتر در بیمارستان ها برای مجزا کردن واحدهای بیمارستانی استفاده می شود، بطور مثال با چسباندن برچسب های قرمز افراد را از طبقه همکف به آزمایشگاه هدایت می کنند. بدین صورت جلو هرج ومرج و تردد افراد گرفته می شود.

قیمت تابلو راهنمای طبقات

قیمت تابلو راهنمای طبقات در شرکت آرکا گرافی بسیار مقرون به صرفه بوده، شما می توانید با کمترین قیم ممکن این تابلو را برای اداره خود تهییه نمایید.

تابلو راهنمای سردرب اتاق

تابلو راهنمای سردرب اتاق مثل تابلو راهنما اتاق ها می باشد و همان ویژگی را دارد، براحتی بر روی سر در اتاق در دست راست و چپ اتاق بر روی دیوار نصب می شود، این تابلو راهنما می تواند روی سر در دیوار میخ کوب شود و یا دو طرف باشد که از هر طرف به سوی اتاق آمدند نوشته آن کاملا محسوس باشد.

انتخاب جنس تابلو

طراحی باید ساده و مفد باشد، چرا که شامل چند لغت کوتاه می باشد

طراحی تابلو اداری

پس از طراحی افراد جنس تابلو راهنما را تعیین می کنند. که یا استیل است یا مولتی اسایل و...

تابلو رومیزی پرسنلی

ممکن است شما براحتی اتاق موردنظر خود را با تابلو سردرب تشخیص دهید ولی وقتی وارد اتاق خود می شوید، این می باشد که ممکن است چندین کارمند در اتاق باشد و شما سمت و اسم هیچ کدام را ندانید، کار عاقلانه این است که سازمان برای رفع این مشکل از تابلو رومیزی پرسنل استفاده کند. از این تابلوها در بانک ها ، هتل و ... استفاده می شود.

انواع تابلو راهنما

انواع تابلو راهنما را در اینجا باهم میبینیم. ...